en-USfa-IR
 

 

 

   

آن دسته از متفکران، دانشجویان یا مخترعین که تمایل دارند ایده ، پایان نامه یا اختراع خود را معرفی نمایند

 

افراد حقیقی یا حقوقی که برای شروع یا تکمیل پروژه خود نیاز به سرمایه دارند.

 

افرادی که تمایل دارند به صورت مالکیتی یا مشارکتی در پروژه ها یا طرح های مورد نظر خود سرمایه گذاری نمایند

 
 
   

 

 
 

اخبار و تازه ها

 
     
 

ايران مناسب ترين کشور براي سرمايه گذاري


استاندار همدان، رويکرد دنيا را به ايران براي انجام سرمايه گذاري از نتايج برجام دانست و خطاب به سرمايه گذاران اروپايي گفت: ايران مناسب ترين کشور براي سرمايه گذاري است.

به گزارش ايسکانيوز به نقل از پايگاه اطلاع رساني نفت و انرژي، محمد ناصر نيکبخت، استاندار همدان در ديدار با سرمايه گذاران کشورهاي آلمان، سوييس و ليختن اشتاين در استانداري همدان، گفت: امروز دنيا پذيرفته است که ايران بهترين و مناسب ترين کشور براي سرمايه گذاري است، سخن و نگاه سرمايه گذاران نيز نشانگر آن است که شرايط براي تعاملات اقتصادي با ايران فراهم شده و آمده‌اند تا در کشور سرمايه گذاري کنند.

وي افزود: رهبر معظم انقلاب و رئيس جمهوري به مجموعه هاي اجرايي تاکيد کرده‌اند که از همه امکانات داخلي استفاده و چشم به تکنولوژي روز دنيا داشته باشند.

نيکبخت تصريح کرد: کشورهاي زيادي به ويژه از اروپا براي سرمايه گذاري در ايران اقدام کرده‌اند که کشور آلمان به عنوان همکار قديمي ايران يکي از کشورهاي بزرگي است که در نوبت سرمايه گذاري قرار دارد و ايران هم علاقمند است با کشور آلمان بنا به دلايل بسياري همکاري اقتصادي داشته باشد.

در اين جلسه سرمايه گذاران خارجي که مجموعه‌اي از شرکتهاي سرمايه گذاري، ساخت و منتقل کننده تکنولوژي توليد برق از انرژيهاي پاک بودند، براي سرمايه گذاري 3 ميليارد و دويست ميليون يورويي طي ده سال در استان همدان اعلام آمادگي کردند.

اين سرمايه گذاري در سه بخش توليد 2520 مگاوات برق از انرژي خورشيدي، ايجاد کارخانه پنلهاي خورشيدي و انتقال تکنولوژي ساخت به جمهوري اسلامي ايران خواهد بود که با اين کار استان همدان به عنوان پايلوت توليد انرژي پاک در کشور مطرح مي‌شود.

در اين جلسه، طرف آلماني همچنين از پشتيباني شرکت بيمه‌اي هرمس آلمان پس از 15 سال از سرمايه گذاري در ايران و گشايش حساب رسمي شريک ايراني در اروپا خبر داد.

منبع:

باشگاه خبرنگاران دانشجويي ايران ايسکا نيوز

 Views: 807
 
 
کل بازدید 717929

All Rights Reserved - Designed by : ModernDesign.ir 2015