en-USfa-IR
 

 

 

   

آن دسته از متفکران، دانشجویان یا مخترعین که تمایل دارند ایده ، پایان نامه یا اختراع خود را معرفی نمایند

 

افراد حقیقی یا حقوقی که برای شروع یا تکمیل پروژه خود نیاز به سرمایه دارند.

 

افرادی که تمایل دارند به صورت مالکیتی یا مشارکتی در پروژه ها یا طرح های مورد نظر خود سرمایه گذاری نمایند

 
 
   

 

 
 

اخبار و تازه ها

 
     
 

مذاکرات بانکي و سرمايه گذاري ايران با چهار کشور اروپايي


به گزارش اخبار پولي مالي به نقل از روابط عمومي تامين سرمايه امين، براين اساس هيات ايراني با حدود 500 شرکت و موسسه مالي و اقتصادي از کشورهاي لهستان، فنلاند، سوئد و لتوني در خصوص فرصت‌هاي تجاري پيش‌رو و راهکارهاي گسترش همکاري‌هاي في مابين مذاکراه کردند.

علي سنگينيان ، مديرعامل تامين سرمايه امين نيز در اين نشست ها همراه با ويزر امور خارجه ايران ، رييس اتاق ايران و هياتي 60 نفره از فعالان اقتصادي کشورمان حضور جدي و فعال داشت و بر همين اساس تامين سرمايه امين در قالب کارگروه بانکي، برقراري مجدد ارتباط بانکي با اين 4 کشور را پيگيري مي کنند.

 به گفته مدير عامل تامين سرمايه امين در اين سفر کارگروهي بانکي متشکل از نمايندگان بانک مرکزي ، برخي بانک هاي بزرگ کشور و تامين سرمايه امين ، برقراري ارتباط مجدد با بانکهاي منطقه را در دستور کار ويژه خود قرار داده است.

وي افزود: بر اساس برنامه‌هاي هماهنگ‌شده در همه کشورهاي مقصد، فروم اقتصادي ميان ايران با آن کشور برگزار خواهد شد. فعالان اقتصادي حاضر در اين فروم‌ها حداقل 150 نفر و حداکثر 400 نفر خواهند بود. در اين کشورها به قدري استقبال از ديدارهاي اقتصادي بالا بوده است که مجبور شده‌اند با توجه به ظرفيت سالن، محدوديت‌هايي را ايجاد کنند.

وي در مورد اهميت اين چهار کشور گفت: اين 4 کشور در منطقه بالتيک و ورودي اروپا قرار دارد و اروپاي شرق را به غرب اروپا متصل مي‌کنند. همچنين ورودي بازارهاي اوراسيا محسوب مي‌شوند به همين دليل توسعه همکاري با اين کشورها از اهميت بالايي برخوردار است.

 به گفته مديرعامل تامين سرمايه امين مذاکرات اقتصادي در اين سفر حول توليد مشترک کالا، جذب سرمايه و انتقال تکنولوژي انجام شد.

اخبار پولي مالي

 Views: 846
 
 
کل بازدید 717930

All Rights Reserved - Designed by : ModernDesign.ir 2015